O nas – BERGERMANN

Bergermann to agencja doradztwa personalnego działająca w oparciu o międzynarodowe standardy współpracy.

Od kilku lat z sukcesem specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji wysokiej klasy specjalistów w różnych dziedzinach wiedzy. Przy każdym projekcie dokładamy wszelkich starań, aby dotrzeć do kandydatów posiadających unikalne kwalifikacje oraz doświadczenie.

Executive Search

Save your money with our logistics service taking advantage of quickly delivery.

Praca w EU

Współpracujemy bezpośrednio z ponad 350 przedsiębiorstwami na terenie EU. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi.

Pracownicy ze wschodu

Wychodząc naprzeciw potrzebom pracodawców pozyskujemy pracowników poza granicami Polski, przede wszystkim z Ukrainy. Dzięki własnym oddziałom jesteśmy wstanie zrealizować każdy projekt.

Legalizacja pobytu i pracy

Oferujemy wsparcie na każdym etapie zatrudniania pracowników pochodzących spoza terenów Polski. Dzięki nam, pracownicy legalnie przebywać oraz pracować przez nieograniczony okres 

Skuteczna 
rekrutacja!
Atrakcyjna
praca!

Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Bergermann mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Oferujemy bezpieczne oraz legalne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów.

Gwarancję zadowolenia z przyszłej pracy, właściwej opieki oraz profesjonalnego doradztwa daje skorzystanie z usług sprawdzonych oraz legalnie działających agencji pośrednictwa pracy, jaką bez wątpienia jest Bergermann.