Efektywna
rekrutacja

O nas

Od kilku lat z sukcesem specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji specjalistów w różnych dziedzinach wiedzy. Przy każdym projekcie dokładamy wszelkich starań, aby dotrzeć do najtrudniej dostępnych kandydatów na rynku posiadających unikalne kwalifikacje oraz doświadczenie. Poza samą rekrutacją i selekcją doradzamy także naszym klientom w zakresie najbardziej optymalnych rozwiązań dotyczących zatrudnienia.

Bergermann tworzy kilkunastoosobowy zespół profesjonalistów zarażonych pozytywną energią oraz pasją do rekrutacji.

Odpowiedzialność
Zrozumienie specyficznych potrzeb rekrutacyjnych i biznesowych naszych klientów oraz nowoczesne podejście owocuje funkcjonalną, wydajną i fachową współpracą z naszej strony.
Rozwój
Nieustannie budujemy i rozwijamy naszą sieć kontaktów biznesowych w Polsce i za granicą, dzięki czemu realizujemy trudne projekty rekrutacyjne oraz mamy dostęp do atrakcyjnych ofert pracy.
Doświadczenie
Cieszymy się gronem rzetelnych i uczciwych partnerów biznesowych, których bardzo cenimy. Naszymi klientami są firmy, którym podobnie jak nam – bliska jest idea społecznej odpowiedzialności.
Solidność
Działamy wówczas, gdy mamy pewność, że spełnimy oczekiwania klienta, przedstawiając odpowiednich kandydatów oraz rekomendując kandydatom odpowiednie oferty pracy.
Zaufanie
Zależy nam także na zaufaniu i satysfakcji kandydatów z właściwego dopasowania przez nas atrakcyjnych dla nich ofert pracy oraz możliwości dalszego rozwoju zawodowego.

Profesjonalizm
Prowadzone przez nas projekty, a także zaufanie naszych klientów – stanowią najlepszy dowód profesjonalizmu, obszernej wiedzy oraz znajomości branż i sektorów, w których się poruszamy.

REKRUTACJA

Każdy projekt rekrutacyjny rozpoczynamy od dokładnego zbadania potrzeb i oczekiwań klienta wobec poszukiwanego kandydata. Precyzyjne zdefiniowanie profilu zawodowego i kompetencyjnego kandydata stanowi dla nas istotny punkt wyjścia do dalszych działań w zakresie ustalenia strategii poszukiwań odpowiednich osób i doborze optymalnych narzędzi.

METODOLOGIA

Nasze działania opieramy na metodologii poszukiwań bezpośrednich, ponieważ nasze doświadczenie  pokazuje, że w przypadku rekrutacji na stanowiska specjalistyczne direct search jest najefektywniejszym narzędziem umożliwiającym szybkie i skuteczne dotarcie do najlepszych kandydatów nieaktywnych na rynku pracy.

EFEKTYWNOŚĆ

Poszukiwania bezpośrednie wzbogacamy także o nasze rozbudowane bazy kandydatów. W trakcie trwania procesu skutecznie docieramy w sposób bezpośredni do osób odpowiadających oczekiwaniom naszych zleceniodawców. W rezultacie już po 2-3 tygodniach przedstawiamy naszym klientom zmotywowanych do zmiany pracy kandydatów