Kierowca C+E – Niemcy – 78662 Bösingen

Niemcy
Dodane 10 miesięcy dni temu

Miejsce pracy: 78662 Bösingen

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie w systemie 3/1 2200€ brutto + diety w wysokości 652€
• podwyżka po okresie próbnym
• legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej
• terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
• nowoczesną flotę
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• możliwość podjęcia pracy od zaraz

WYMAGANIA:
• niemiecki na poziomie komunikatywnym
• minimum dwuletnie doświadczenie na ruchomej podłodze lub wywrotce
• prawo jazdy C+E, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:
• jazda samochodem ciężarowym typu wywrotka lub z ruchomą podłogą
• transport międzynarodowy na terenie Niemiec i Szwajcarii
• praca w systemie 4/1, 3/1
• wolne weekend
• jeden załadunek i rozładunek na 1 trasę
• przewóz śmieci, papieru, drewna, materiałów budowlanych

WIĘCEJ INFORMACJI:
W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 394

Polityka Prywatności